Menü Kapat

CATIKAPLAMASI.COM

Firmamız 25 yılı aşan sektörel tecrübesi ve Ankara’da sahip olduğu 5.000 metrekarelik fabrikası ile çatı kaplaması malzemeleri ve genel inşaat malzemeleri imalatında etkin çözümler üretmektedir. İmal ettiğimiz tüm ürünler gerekli imalat standartlarına sahip ve üst kalitede dayanımı yüksek ürünlerdir. Çatı malzemeleri kapsamında sandviç panel, shingle, galvaniz sac, boyalı trapez sac, onduline levha, polyester aydınlık, rufoline levha, osb levha, isoline levha, eternit oluklu levha, ondüline altı strafor, boyalı profil olmak üzere tüm çatı kaplaması malzemeleri üretim kapasitemiz dahilindedir.

“KALİTE BİR AHLAK FELSEFESİDİR”

Firma politikamızın en temel esası kalitedir. Kaliteye verdiğimiz önemi kendimize misyon edinerek her zaman en iyi ürünü en verimli şekilde müşterilerimize sunabilmek adına farklı ve faydalı modeller tasarlayarak sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz. Doğanın sunduğu nimetlerin insanlara ulaşma yolculuğunda payımıza düşen sorumluluğun farkında olarak hizmetinizdeyiz. Kalite bir ahlak felsefesidir.

Sahip olduğu uzman mühendis kadrosu ve gelişmiş makine parkuru ile yeni yatırımcılara ve ürün talep eden siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sağlamaktayız. 5.000 metrekare üretim sahası ve satış merkezine sahip fabrikamızda teknolojik makine ve ekipmanlarımız ile kaliteyi yatırımcılarımızla buluşturmak adına üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Bazı Referanslarımız

Kaliteli Malzeme İmalatı

Malzemeler kendi fabrikamızda evrensel standartlara uygun üst kalite olarak üretilmektedir.

Malzeme Temini

Siparişleriniz en kısa süre içerisinde imal edilir ve profeyonel ekiplerimiz ile adresinize temin edilebilir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Sunduğumuz tüm hizmetlerde ana önceliğimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.