Menü Kapat

Cephe Panel Sistemleri

Cephe panel sistemleri; cam ve cam çıtası kullanılarak sabitlenen sistemler ile oluşturulmaktadır. Bu modülü oluşturan bileşenlerin hepsinde kontrollü fabrika ortamında bitmiş ürün haline getirilmektedir. Daha sonrasında ise şantiyelerde montajı yapılmaktadır.

Cephe panel sistemleri için gerekli olan malzemelerin üretiminin çoğu fabrika ortamında yapılmaktadır. Kolay montaj imkanı sağlayan ünitelere göre ayarlanmasından dolayı modüler bir konsept olarak geçmektedir. Bu sistemin tercih edilmesinin en büyük nedenleri arasında cephenin görüntüsünün bozulmadan açılır kanatların eklenmesidir. Bazı yerlerde bu sistem güneş kırıcı sistemler ve Fotovoltaik sistemler ile birlikte kullanılmaktadır.

İnternet sitemizde yer alan cephe panel sistem malzemelerini inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünler A++ kalite olup, işçiliğini uzun zaman gerçekleştiren çalışma arkadaşlarımız sergilemektedir

Cephe Panelleri

Cephe panelleri çift tarafı boyalı bir şekilde sandviç panelleri şeklinde kurulmaktadır. Paneller farklı desenlerde ve farklı renklerde üretimi gerçekleşebilen malzemeler arasında yer alır.

Cephe panel sistemleri özellikle fabrika binalarının cephelerinde kullanılan; ısı ve ses izolasyonu içeren cephe kaplama sistemidir. Panel sistemlerinin modern yapılara uygun dekoratif yüzeylere sahip çeşitleri de bulunmaktadır. Bu sayede desenli yüzeyler üzerinde yapılan çalışmaların proje ortamında yapılması da daha kolay olmaktadır.

Sandviç panel cephe sistemlerinde yer alan dolgu özellikleri projenin türüne göre değişiklik göstermektedir. Yangın riski yüksek olan yapılarda cephe panel dolgusunda yangın dayanıklılığını yükselten taşyünü dolguları seçilmektedir. Taşyünü dolgu da a1 yangın sınıfı özelliği sayesinde sandviç panel de yangına karşı direnç kazandırmaktadır.

Yapınıza uygun cephe panellerini internet sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Sizin için en uygun süre zarfında alanında uzman iş arkadaşlarımız ile cephe panel sistemini yapınıza kurabiliriz.