Menü Kapat

Çatı Kaplaması Hizmetleri

Çatı kaplaması hizmetleri için uzman iş arkadaşlarımız ve sektördeki tecrübemiz ile yanınızdayız! Ev onarımları ve yeni çatı kaplaması işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çatı kaplaması hizmetleri ev ve iş yerleri için verilen hizmetler arasında yer almaktadır. Evlerimiz ve iş yerlerimizin hava şartlarından korunmasında fayda sağlayan çatı kaplamaları, düzgün işçilik ile yapılmalıdır. Düzgün işçilik ile yapılmayan çatılarda mevsim geçişlerinde sorunlar yaşanabilir. Aynı zamanda çatı kaplaması sırasında kaliteli ürünlerin kullanılması çatıların uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Bundan dolayı hem işçiliği iyi hem de ürünleri iyi firmalar ile çalışmak sizin yararınıza olacaktır.

Çatı değişim işlemleri hafife alınacak işlemler değildir. Geciktirilmesi durumunda da çevreye ve apartmana oldukça büyük zararlar verebilir. Eğer çatınızın ömrünün sonlarına yaklaştığını düşünüyorsanız, firmamız bu konuda en iyi hizmetlerden birisini sizlere sunmaktadır. İnternet sitemizde yer alan iletişim numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çatı Kaplaması Ne Zaman Yapılmalıdır?

Çatı kaplaması yaptırmak isteyen müşterilerimizden aldığımız sorular arasında en fazla gelen soru: Çatı kaplaması ne zaman yapılmalıdır

Öncelikle çatı kaplaması yapılması için apartmanın inşasının tamamen bitmiş olması gerekmektedir. Çünkü çatı yapısı genel olarak apartman yapısına göre dizayn edilmektedir. Eğer çatısı bulunan ve değiştirilmesi gereken bir çatı bulunuyorsa en iyi değişim İlkbahar aylarında başlayarak Sonbahar aylarına kadar yapılmaktadır. Rüzgarın az olduğu dönemlerde çatının tamamlanması ve tuttuğundan emin olunması gerekmektedir.

Çatı kaplaması hizmetleri içerisinde yer alan kaplama hizmetlerini; bu mevsimler haricinde de almanız mümkündür. Fakat diğer mevsimlerde bu işlemler daha uzun sürebilir.

İnternet sitemizde yer alan çatı kaplama malzemeleri inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünler A++ kalite olup, işçiliğini uzun zaman gerçekleştiren çalışma arkadaşlarımız sergilemektedir.