Menü Kapat

Çatı kaplama malzemeleri

Çatıyı oluşturan ve apartmanı koruma amacıyla yapılmaktadır. Apartmanın yaşı ilerledikçe oluşabilecek sıkıntıları en aza indirmek için kaliteli malzemeleri tercihe etmeniz önerilmektedir.

Çatının yapımı binanın kullanımı, şehrin iklim şartlarına ve binanın dekorasyonuna göre değişiklik göstermektedir. Kaplama malzemelerinin kaliteli olması çatının daha kullanışlı, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Bundan dolayı uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz çatı kaplama malzemelerimizi inceleyebilirsiniz.

Genel olarak çatı kaplama işlemlerinde kullanılan malzemeler şu şekildedir: İzocam saclar, OSB levha, galvaniz trapez sac, onduline levha, isoline levha, poliüretan yalıtımlı sandviç çatı panelleri, atermit oluklu levha, yalteks shingle, polyester çatı aydınlıkları, onduvilla, onduline altı strafor, bordoline shingle, rufoline levha.

Çatı Kaplama

Çatı kaplama malzemeleri arasında en yaygın kaplamalardan bir tanesi Titanyum çinko kenet kaplamadır. Çatı kullanımının sorunsuz ve uzun ömürlü bir yapıda olmasını sağlar.

Titanyum çinko, geri dönüşümü olan doğal çatı kaplama malzemeleri arasında yer almaktadır. Titanyum çinko kaplama aynı zamanda modern yapılarda en çok kullanılan kaplamalardan bir tanesidir. Standart olarak ortalama 15 kilogram ağırlığında rulolar halinde üretilmektedir.

Çatı kaplamada pratik malzemeler kullanmak yapının mimarisine göre değişiklik göstermektedir. Fakat hem ekonomik hem de kaliteli çatı kaplama ürünleri bulmak mümkündür. İleride sorun yaşamamak açısından hem ekonomik hem kaliteli ürünleri tercih etmeniz, hava şartlarına karşı sağlam durmanızı sağlayacaktır. Özellikle rüzgarlı bölgelerde bu duruma dikkat edilmelidir.

İnternet sitemizde yer alan çatı kaplama malzemeleri inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünler A++ kalite olup, işçiliğini uzun zaman gerçekleştiren çalışma arkadaşlarımız sergilemektedir.